Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Pucharowy rewanż z gwiazdami

Pucharowy rewanż z gwiazdami

Dziś bielscy siatkarze staną do rewanżowej potyczki z Jastrzębskim Węglem w VI rundzie Pucharu Polski. - Chcemy się zaprezentować jak najlepiej - mówi Grzegorz Wagner.

Bielszczanie mają już za sobą kryzys z początku stycznia. Wówczas przegrali dwa spotkania ligowe w stosunku 0:3 oraz pierwszą konfrontację pucharową z jastrzębianami, także bez setowej zdobyczy. Siłą rzeczy zdecydowanym faworytem środowego spotkania (godz. 18:00) są goście, aktualnie trzecia ekipa PlusLigi.

Zatem dla siatkarzy BBTS-u spotkanie będzie raczej okazją, możliwością sprawdzenia się na tle bardzo silnego rywala, w którego składzie roi się od gwiazd światowego formatu. Wystarczy przypomnieć, że o jakości gry jastrzębian stanowią m.in. Nico Freriks, Guillaume Samica i Benjamin Hardy.Mając to na uwadze oraz sporą frekwencję kibiców jaka szykuje się na jutrzejszym meczu chcemy się zaprezentować jak najlepiej – zakłada Grzegorz Wagner. – Pokazać dobrą siatkówkę – to nasz cel przed meczem z drużyną z Jastrzębia. Na nic wielkiego nie liczymy, bo wynik pierwszego meczu był… jaki był. A poza tym nie da się ukryć, że naszym priorytetem jest liga. W tym kontekście najważniejszy jest dla nas najbliższy mecz w Nysie – przyznaje trener bielskiego pierwszoligowca.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved