Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Delecta walczy z grypą i Treflem

PP: Delecta walczy z grypą i Treflem

W środę w Gdańsku rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie VI rundy siatkarskiego Pucharu Polski. Bydgoszczanie mają jednak problemem z epidemią grypy.

Trener Waldemar Wspaniały (też jest chory) nie miał we wtorek najlepszego nastroju. Na grypę chorują rozgrywający Piotr Lipiński, Waldemar Kaczmarek i libero Michał Dębiec. Po chorobie dochodzi do siebie środkowy Michal Cerven, który w ostatnim meczu ligowym w Radomiu z Jadarem grał z wysoką gorączką.

No można powiedzieć, że mamy mały szpital, ale grać i tak trzeba – zapowiada trener bydgoszczan. Dzisiaj na pewno nie skorzysta on z usług atakującego Krzysztofa Janczaka, który jest po artroskopii kolana i najwcześniej za miesiąc pojawi się na parkiecie. Ten sam zabiegł przeszedł też rezerwowy libero Sebastian Tylicki.Pomimo takich kłopotów to jednak bydgoski zespół jest faworytem do awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wszystko przez rozegrany przed dwoma tygodniami pojedynek w Łuczniczce, w którym Delecta pokonała Trefla 3:1. Jeśli w środę gdańszczanie wygrają w takim samym stosunku, to liczyć się będą małe punkty.

No mam nadzieję, że nie będzie to konieczne – zapowiada Janusz Zacniewski, kierownik sekcji siatkówki bydgoskiego klubu.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved