Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > 2960 – tylu kibiców obejrzy mecz na szczycie PlusLigi

2960 – tylu kibiców obejrzy mecz na szczycie PlusLigi

fot. archiwum

Tego można było się spodziewać. Zainteresowanie fanów siatkówki piątkowym (30.01 godz. 18.00) meczem pomiędzy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a Skrą Bełchatów przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Dzisiaj do godziny 13-stej w siedzibie klubu z Kędzierzyna sprzedano ponad 1200 biletów, na piątkowe spotkanie. Jeżeli do tego dołożymy około 800 karnetów wykupionych na cały sezon, to może się okazać, że przed meczem nabycie biletu wstępu na najbliższym mecz PliusLigi w Kędzierzynie, może okazać się niemożliwe.

 

Od samego rana odwiedzają nas kibice, którzy chcą nabyć bilety na mecz ze Skrą. Zainteresowanie fanów bardzo nas cieszy zwłaszcza, że za 20 złotych każdy kibic, oprócz biletu wstępu na mecz, otrzymuje w promocji szalik w barwach klubowych. W ten sposób w najbliższy piątek chcemy pokazać całej Polsce, że w Kędzierzynie-Koźlu oprócz dobrej drużyny siatkówki, są także znakomicie zorganizowani kibice – powiedziała kilka minut po 13-stej dyrektor kędzierzyńskiego klubu Wanda Pietrzyk . 

Póki co do klubu z ulicy Mostowej w Kędzierzynie-Koźlu nie wpłynęło żadne zapotrzebowanie na bilety ze strony fanów Skry. – Myślę, że Klub Kibica Skry zarezerwuje w naszej hali jakieś bilety. Jednakże im wcześniej to zrobi tym lepiej, ponieważ wejściówki na mecz z mistrzami Polski rozchodzą się błyskawicznie a my możemy wpuścić do hali "tylko" 2960 kibiców. Takie są przepisy przeciwpożarowe – dodała zapracowana dyrektor kędzierzyńskiego klubu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved