Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Milena Rosner: Powtórka z rozrywki

Milena Rosner: Powtórka z rozrywki

Po dramatycznym spotkaniu Mistrzynie Polski, siatkarki Muszynianki Fakro Muszyna doznały drugiej porażki w stosunku 2:3 z zespołem Aluprofu Bielsko-Biała. - Tie-break to była loteria - mówiła po meczu Milena Rosner.

Piękny i dramatyczny mecz, ale znowu porażka w tie-breaku.

Tak, mecz był bardzo podobny do pierwszego naszego spotkania rozegranego w Muszynie. Bardzo żałuję, że nie poszłyśmy za ciosem wygrywając bardzo wysoko trzeciego seta. Przegrałyśmy czwartego seta, a piąty to była już loteria.

Po tym zwycięstwie Aluprof raczej nie straci pierwszego miejsca przed play-offami.

Myślę, że już przed tym spotkaniem można było tak stwierdzić. My powalczymy z Farmutilem o drugie miejsce. Jeśli spotkamy się z Aluprofem w play-offach to te spotkania na pewno będą jeszcze ciekawsze, bo stawka będzie zupełnie inna. A i poziom powinien być jeszcze wyższy.

Teoretycznie powinnyście zagrać w półfinale z Farmutilem, ale czy tak będzie?

Teoretycznie tak, ale to jeszcze daleka droga. Nie dzieliłabym tak wcześnie skóry na niedźwiedziu.