Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: Skra punktowała w najważniejszych momentach

Ljubo Travica: Skra punktowała w najważniejszych momentach

fot. archiwum

PGE Skra pokonała dziś w trzech setach Resovię. Było to trzynaste z rzędu zwycięstwo bełchatowian nad drużyną z Podkarpacia. - Trudno przeciwstawić się drużynie, jaką jest Skra - mówił po meczu Paweł Papke.

Ljubo Travica (trener Assecco Resovii Rzeszów): Gratulacje dla Skry, która zagrała dziś świetny mecz. Oprócz naszych błędów technicznych dużą rolę odegrało to, że przyjechaliśmy do Bełchatowa w niedobrym momencie. Skra nabuzowana była porażką w Lidze Mistrzów. Przebieg spotkania oddają statystyki, w których Skra miała drastyczną przewagę w ataku, jeśli dołożyć do niego zagrywkę. Mieliśmy również duże trudności w kontrataku. Także w bloku byliśmy gorsi. Skra zdobywała punkty w tych najważniejszych momentach. My będziemy nadal ciężko pracować, jak do tej pory i mam nadzieję, że wtedy zaczniemy wygrywać akcje w tych najważniejszych momentach.

 

Paweł Papke (kapitan Assecco Resovii Rzeszów): Gratulacje dla Skry. Dziś bełchatowianie byli podwójnie zmotywowani po porażce z Friedrichshafen. Ich pierwszy skład był podwójnie mocny. Ogromnie trudno jest przeciwstawić się tak zorganizowanej i poukładanej drużynie, jaką jest Skra. 

Mariusz Wlazły (kapitan PGE Skry Bełchatów): To nie było łatwe spotkanie po Niemczech. Rzeczywiście byliśmy podwójnie zmotywowani. Chcieliśmy podnieść się po ciężkim meczu z Friedrichshafen. Byliśmy tak umotywowani, że wszystkie elementy wychodziły tak jak powinny. Każdy mecz jest dla nas ważny, nie ma znaczenia że to jest Resovia, z którą wygraliśmy te 13 spotkań z rzędu. Raz wygrywamy, raz przegrywamy i nigdy nie podchodzimy do spotkania tak, jakbyśmy już wygrali.

 

Daniel Castellani (trener PGE Skry Bełchatów): Byliśmy w dołku i źle czuliśmy się po przegranej w Friedrichshafen. W dzisiejszym meczu chcieliśmy od razu pokazać naszą moc, nasz pazur. Niestety tak się stało, że w pierwszym spotkaniu po Niemczech przyszło zmierzyć się nam z Resovią. Chciałbym pogratulować wszystkim moim zawodnikom, bo wszyscy bardzo dobrze się spisywali i zostawili na boisku dużo serca.

 

*Notowała Danuta Rękawica, Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved