Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Igor Prielożny: Do optymalnej gry jeszcze nam brakuje

Igor Prielożny: Do optymalnej gry jeszcze nam brakuje

fot. archiwum

Zacięte pięciosetowe spotkanie w ostatniej kolejce PlusLigi Kobiet rozegrały ekipy z Muszyny i Bielska-Białej. - Mecz stał na wysokim poziomie - mówił po spotkaniu trener wygranych, BKSu Bielska-Białej.

Aleksandra Jagieło (kapitan Muszynianki) – Gratuluję drużynie z Bielska. Mecz mógł się podobać. Uważam, że sędzia podjął kilka kontrowersyjnych decyzji.

 

Natalia Bamber (kapitan Aluprofu) – Bardzo się cieszymy z kolejnego zwycięstwa. Również uważam, że mecz mógł się podobać. To tyle, dziękuję. 

Bogdan Serwiński (trener Muszynianki) – Powiem tylko trzy krótkie zdania. Dziękuję swoim zawodniczkom za serce włożone w to spotkanie. Gratuluję Igorowi i jego drużynie również za serce włożone w ten mecz. MVP tego meczu to sędzia Piotr Dudek. Dziękuję.

 

Igor Prielożny (trener Aluprofu) – Chciałbym pogratulować Muszynie awansu w Lidze Mistrzyń. To przecież promocja całej polskiej siatkówki. Myślę, że dzisiejszy mecz stał na wysokim poziomie, szczególnie pierwsze dwa sety. Piąty set to często siatkarskie szczęście. Obie drużyny są po trudnych meczach wyjazdowych w pucharach. Agata Sawicka miała przez trzy dni wysoką gorączkę, ale chciała zagrać i to się nam opłaciło. Dla samej zawodniczki jest to jednak bardzo trudne. Cieszę się z punktów, lecz do optymalnej gry jeszcze nam dużo brakuje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved