Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Grzegorz Ryś: Sentyment do Morza pozostał

Grzegorz Ryś: Sentyment do Morza pozostał

fot. archiwum

Grzegorz Ryś jeszcze kilka lat temu był trenerem szczecińskiego Morza, z którym dzielnie walczył w ekstraklasie o jak najlepsze lokaty. Obecnie jest szkoleniowcem męskiej reprezentacji kadetów, jednak jak sam podkreśla sentyment do drużyny ze Szczecina pozostał.

Sentyment do tej drużyny pozostał. Jeżeli jest tylko możliwość to staram się w Internecie patrzeć jak toczą się losy szczecińskiego zespołu – opowiada Grzegorz Ryś . – Szkoda, że Morze gra w II lidze, ale jest na dobrej drodze, aby awansować do I ligi, czego serdecznie życzę całemu zespołowi – dodaje były szkoleniowiec Morza Szczecin.

Szczeciński klub ma duże tradycje siatkarskie, bowiem w latach dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku stawał na podium Mistrzostw Polski. Jednak, aby szczecinianie ponownie zagrali w wyższej klasie rozgrywkowej potrzebny jest nie tylko awans, ale i sponsorzy – Myślę, że gdyby byli sponsorzy to jest szansa, aby ekstraklasa wróciła do Szczecina. Wydaje mi się, że miasto ma piękne tradycje z poprzednich lat i warto by było, aby w Szczecinie w dalszym ciągu funkcjonował zespół w profesjonalnej lidze, bo na przestrzeni lat klub zyskał wielu sympatyków siatkówki. Z tego co wiem na mecze w II lidze przychodzi kilkaset osób i to świadczy o popularności tej dyscypliny – ocenia obecny trener męskiej reprezentacji kadetów.

Żal by było gdyby w Szczecinie siatkówka uciekła. Myślę, że przy zaangażowaniu działaczy, sponsorów, zawodników, trenerów Morze może powalczyć w wyższych ligach – kończy Grzegorz Ryś .źródło: inf. własna, Polskie Radio Szczecin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved