Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Amatorski turniej w Wysokiej

Amatorski turniej w Wysokiej

W sobotę, 24 stycznia, mieszkańcy Wysokiej mogli obserwować zawziętą, siatkarską walkę o punkty, jaka toczyła się w sali gimnastycznej. Pod siatką spotkały się drużyny nauczycieli, samorządowców oraz pracowników jednej z lokalnych firm.

Organizatorami Turnieju Piłki Siatkowej Zakładów Pracy Gminy Wysoka był Ośrodek Upowszechniania Kultury oraz Gimnazjum Publiczne i Szkoła Podstawowa w Wysokiej. Do zmagań drużyny przygotowywały się już wcześniej, dlatego walka o punkty była wyrównana i bardzo zacięta. Zawodnicy dokonywali cudów, by zapewnić zwycięstwo swojej drużynie.

Jak można było przewidzieć, najlepsza w tych zmaganiach okazała się drużyna złożona z nauczycieli gimnazjum i szkoły podstawowej w Wysokiej. Nauczyciele nie dali szans pozostałym drużynom i sięgnęli po zwycięstwo. Drugie miejsce przypadło zespołowi Hjort1, natomiast trzecią lokatę uzyskała drużyna Samorządowców. Czwarte miejsce zajęła druga drużyna wystawiona przez zakład Hjort Knudsen.Podczas uroczystego rozdania pucharów i dyplomów wręczone zostały również wyróżnienia dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju. W tej pierwszej kategorii wyróżnienie przypadło Aleksandrze Stereńczak z drużyny Nauczycieli, natomiast za najlepszego zawodnika wśród mężczyzn uznano Macieja Jaworskiego z drużyny Hjort1.

*Marta Konek

źródło: Dziennik Nowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved