Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Strzałkowski poprowadzi Inżynierów przeciwko ZAKSIE

Robert Strzałkowski poprowadzi Inżynierów przeciwko ZAKSIE

fot. archiwum

Podjęto decyzję, że tymczasowo obowiązki Krzysztofa Kowalczyka podejmie jego dotychczasowych asystent - Robert Strzałkowski. - Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Dla trenera Kowalczyka! - zadeklarował.

Krzysiek nie może być z zespołem, ale zespół na pewno będzie z nim – powiedziała Jolanta Dolecka , prezes stołecznego klubu.

 

To właśnie trener Kowalczyk zbudował ten zespół, żartobliwie nazywany jest nawet jego ojcem. W Internecie pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których kibice twierdzą, że bez Krzysztofa Kowalczyka w ogóle nie wyobrażają sobie Politechniki. Podobne zdanie mają zawodnicy. 

Trener Kowalczyk przyszedł i w ciągu zaledwie kilku tygodni tak wspaniale wszystko poukładał, że Warszawa ma wreszcie dobry zespół, którego celem jest coś więcej niż utrzymanie – stwierdził Radosław Rybak , kapitan i najstarszy siatkarz „Inżynierów”. – Nasza siła polega na tym, że mamy trenera – przyjaciela – dodał z kolei najmłodszy zawodnik, Karol Kłos . Pozostali Akademicy, gdyby mogli, podpisaliby się pod tymi słowami obiema rękoma.

 

Wszyscy zdają sobie sprawę, że mają trenera, jakiego nie ma żadna inna drużyna. I dlatego zrobią wszystko, aby z meczu z ZAKSĄ wygrać – wygrać dla trenera Krzysztofa Kowalczyka!

 

Władze klubu po raz kolejny zdecydowały się na sprowadzenie dodatkowych trybun, których wielkim zwolennikiem jest trener Kowalczyk. – Liczymy, że ten mecz będzie szczególny. Szczególny dla trenera. Wierzymy, że kibice nie zostawią zespołu, wręcz przeciwnie… Mamy nadzieję, że licznie przybędą do hali i poniosą zespół do zwycięstwa – powiedział Marcin Bańcerowski , członek Zarządu klubu.. Doping stołecznych miłośników siatkówki będzie tym bardziej potrzebny, iż do Warszawy wybiera się grupa aż… 150 kibiców z Kędzierzyna-Koźla!

 

*Przygotował Adrian Komorowski, azspw.com

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved