Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Bezsilne akademiczki jadą do Ostrołęki

II liga: Bezsilne akademiczki jadą do Ostrołęki

Sytuacja zdrowotna w ekipie AZS-u Politechniki Radomskiej przed sobotnim meczem w Ostrołęce jest wręcz katastroficzna. O przełożeniu meczu nie było jednak mowy.

Z powodu choroby kilku podstawowych zawodniczek radomianki w tym tygodniu nie rozegrały ciekawie zapowiadającego się meczu sparingowego z KSZO Ostrowiec. – Od wtorku niestety sytuacja niewiele się zmieniła. Większość dziewczyn narzeka na przeziębienia. Zresztą na czwartkowym treningu m.in. Klaudia Januszewska, jak i jej koleżanki trenowały kilkadziesiąt minut i były wręcz wykończone. Kazałem im więc natychmiast rozejść się do domów – mówi trener Aleksander Klimczyk.

W sytuacji, gdy szkoleniowcowi ledwo co udaje się zebrać grupę dziewcząt, z którymi może przeprowadzić normalne zajęcia, padł pomysł, żeby mecz z Nike w Ostrołęce przełożyć. Byłoby to nawet po myśli sobotnich rywali, jednak na przeszkodzie stanął PZPS, który zabronił przekładania meczów ostatnich trzech kolejek w drugiej lidze. – Po prostu pojedziemy tam i zagramy. Ale nasza forma jak i wynik będzie ogromną niewiadomą – podkreśla trener.*Autor – Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved