Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dariusz Luks: Jedziemy po zwycięstwo

Dariusz Luks: Jedziemy po zwycięstwo

fot. archiwum

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok zagra w sobotę z MKS Dąbrowa Górnicza w 13. kolejce rozgrywek PlusLigi Kobiet. - Jestem przekonany, że w spotkaniu o punkty także jesteśmy w stanie pokonać Dąbrowę - mówi Dariusz Luks.

Musimy zagrać ostrą zagrywką, bo wtedy Śliwa będzie miała problem z dokładnym rozegraniem – mówi Katarzyna Walawender , przyjmująca akademiczek. – Nie wolno nam też popełniać za dużo błędów, bo źle to się skończy .

 

Chcemy wywalczyć czwarte miejsce na koniec rundy zasadniczej – zapowiada Śliwa . – Mecz z Białymstokiem może o tym zadecydować, więc dobrze, że gramy we własnej hali, w której rzadko przegrywamy – dodaje. 

Z kolei białostoczanki rzadko schodzą z parkietu pokonane… poza własną salą. Jak dotychczas tylko ekipy Aluprofu Bielsko-Biała i Farmutilu Piła górowały nad akademiczkami w potyczkach rozgrywanych u siebie. Miejmy nadzieję, że do tych zespołów nie dołączy jutro drużyna z Dąbrowy.

 

To nie chodzi o problem własnej lub obcej hali, lecz o naszą grę falami – mówi Luks . – Siatkówka to nie jest żeglarstwo. Tu chodzi o prezentowanie ustabilizowanego poziomu, a nam wciąż tego brakuje – kończy.

 

*Autor – Tomasz Dworzańczyk

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved