Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Grzegorz Wagner nie lekceważy SMS-u Spała

Grzegorz Wagner nie lekceważy SMS-u Spała

Młodzi siatkarze spalskiej SMS byli sprawcami jednej z największych niespodzianek poprzedniej kolejki rozgrywek I ligi siatkarzy. SMS zdołał ugrać jeden punkt kosztem faworyzowanej Avii Świdnik.

To tylko potwierdza coroczną regułę, że im dłużej trwa sezon, tym lepiej spisuje się drużyna ze Spały – mówi Grzegorz Wagner, szkoleniowiec BBTS-u. W najbliższą sobotę, o godzinie 18:00, bielszczanie gościć będą właśnie plasujący się na ostatniej pozycji w tabeli SMS.

Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak tylko nasze zwycięstwo za trzy punkty. Jednak o lekceważeniu rywala absolutnie nie ma mowy, bo po „przypadku” Avii widać jakie może to przynieść skutki. Wszystko jest w głowach naszych chłopaków, bardziej niż w rękach i nogach – zaznacza Grzegorz Wagner.Po ubiegłotygodniowej wygranej 3:2 w Hajnówce siatkarze BBTS-u okupują trzecie miejsce z 27-punktowym dorobkiem. Liderzy z Wielunia i Świdnika są bogatsi o cztery „oczka”. Identyczny dystans dzieli bielszczan od czwartego w tabeli Orła Międzyrzecz.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved