Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Bartosz Kawka: Choroba nie wybiera

Bartosz Kawka: Choroba nie wybiera

fot. archiwum

Po nie udanym meczu z Fartem Kielce młodzi siatkarze Rafko Racibórz nie składają broni i zapowiadają walkę o ligowe punkty. - Walczyliśmy na tyle ile to było możliwe - powiedział Bartosz Kawka.

Jakich przyczyn szukać w porażce z Fartem?

 

Walczyliśmy na tyle ile to było możliwe, choroba nie wybiera. Zachorowała prawie połowa chłopaków. Bez Aleksandra Galińskiego nie mogliśmy poukładać sobie gry, zresztą trenerzy Fartu przed meczem wiedzieli już o tym fakcie i ułatwiło im to dopasowanie założeń na mecz . 

Jak współpracuje się z trenerem?

 

Przede wszystkim wykonujemy ogromnie dużo techniki, niektórzy narzekają ale dobry z niego trener, jest bardzo w porządku. Nie ma lekko, musi się nagłowić, w zespole same kontuzje i choroby. Mam nadzieje że podczas wyjazdu do krosna nie będziemy łatwą zdobyczą punktową .

 

Jakie plany na kolejny sezon? Jak studiuje się w Raciborzu?

 

To bardzo fajne miasto, przyjazne studentom(tu uśmiech na twarzy Bartka). Nie jest tak ciężko jak na Uniwersytecie w Poznaniu ale trzeba się niekiedy nieźle nagimnastykować. Przede wszystkim dużo pracuję indywidualnie. Dodatkowa siłownia albo bieganie to nieodłączny element mojego dnia prócz treningu. Mam jeszcze dużo czasu, jestem dopiero na pierwszym roku studiów. Myślę że czas zweryfikuje moją pracę w Rafako .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved