Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Pracowite ferie w Radomiu

Pracowite ferie w Radomiu

fot. archiwum

Okres zimowych ferii dla Czarnych Radom to czas wytężonej pracy. Seniorzy przygotowują się do kolejnych meczów w rozgrywkach II ligi. Juniorzy trenują dwa razy dziennie, a kadeci w przyszłym tygodniu udadzą się na obóz do Kielnarowej. Nie próżnują również młodzicy.

Trenerzy prowadzą nawet zajęcia dla uczniów klas IV-VI. Treningi dla najmłodszych pod okiem Arkadiusza Sawiczyńskiego odbywają się codziennie w godz. 12-14 w V Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Traugutta. – Wszystkich chętnych, którzy ferie spędzają w Radomiu, a którzy chcą sprawdzić swoje siatkarskie umiejętności zapraszamy – podkreśla Janusz Stańczuk , prezes radomskiego klubu.

 

Praca z grupami naborowymi jest bardzo ważnym elementem schematu organizacyjnego w Czarnych. Obecnie, najważniejsze są występy juniorów i kadetów. Pierwsi, za kilka dni zagrają w finale mistrzostw Mazowsza. Bez względu na wynik potyczki ze stołecznym Metrem, podopiecznych Jacka Skroka i Wojciecha Stępnia czeka też udział w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski. Przygotowujący się do tych wydarzeń zespół juniorów uczestniczy w obozie dochodzeniowym. – Siatkarze korzystają z gościnności Publicznego Gimnazjum nr 13, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Szkoły Sportowej na Ustroniu – podkreśla Janusz Stańczuk. 

Zarząd klubu liczy, że osiągnięcia starszych kolegów powtórzy ekipa kadetów. Mający w perspektywie arcyważne spotkania (stawką będzie finał Mazowsza) z MOS Wola Warszawa podopieczni Andrzeja Sitkowskiego na razie trenują w V LO, ale już w przyszłym tygodniu udadzą się na tygodniowe zgrupowanie do Kielnarowej. Nie zapomniano również o młodzikach, którzy w PG 22 przy ul. Rapackiego ćwiczą pod okiem Krzysztofa Jaskulskiego . – Tak szeroką akcję szkoleniową mogliśmy przeprowadzić dzięki dotacji Urzędu Miejskiego – podkreśla Stańczuk.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved