Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Paulina Rolińska czeka na decyzję

Paulina Rolińska czeka na decyzję

fot. archiwum

Ten sezon jest wyjątkowo pechowy dla kilku zawodniczek PRO KON STAL Piasta. Jedną z nich jest Paulina Rolińska, która już od dwóch miesięcy nie uczestniczy w treningach. Powód? Przepuklina kręgosłupa odcinka lędźwiowego.

Koleżanki z zespołu ćwiczą w hali, a ja w tym czasie wyciskam siódme poty w szpitalu. Nasza masażystka, Agnieszka Wałach-Migacz jest bardzo wymagająca i często wracam do domu bardzo zmęczona. Oprócz tego, że ćwiczę, to jeszcze cały czas chodzę na różnego rodzaju zabiegi. Mają one spowodować, że nacisk na rdzeń kręgowy będzie mniejszy – opowiada „Pula”.

 

Środkowa szczecińskiej drużyny nie potrafi jednak odpowiedzieć na pytanie, kiedy wróci do gry. – Decyzja w tej sprawie ma zapaść za kilka dni. Wtedy pójdę na konsultację. Po niej dowiem się, czy mogę już wznowić treningi, czy też będą potrzebne kolejne zabiegi – tłumaczy siatkarka, która ostatnio zasiliła …sztab szkoleniowy PRO KON STAL Piasta. 

To trochę przesada. Trener Marek Mierzwiński poprosił mnie, abym w trakcie meczów zapisywała kierunki ataków naszych rywalek. To dla mnie zupełna nowość, bo muszę zwracać uwagę na rzeczy, które dotychczas, w ferworze walki, mi umykały. Robienie statystyk ma też jeszcze jedną zaletę. Dzięki temu mogę być blisko zespołu. Nie ma co jednak ukrywać, że zamiast robić notatki wolałabym wyjść na parkiet i zacząć wreszcie grać. Przez te dwa miesiące bardzo stęskniłam się za siatkówką – wyznaje na koniec Rolińska .

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved