Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak i Piotr Łuka wracają do zdrowia

Krzysztof Ignaczak i Piotr Łuka wracają do zdrowia

fot. archiwum

Krzysztof Ignaczak i Piotr Łuka pojawili się na poniedziałkowym treningu Resovii. - Jeszcze nie jestem na 100 procent zdrowy, ale jest już OK - zapowiedział Krzysztof Ignaczak.

Ignaczak , który w minionym tygodniu przy pomocy stołecznych specjalistów leczył skręcony podczas meczu z Jadarem w Radomiu staw skokowy i nie wystąpił w sobotnim Meczu Gwiazd, jest optymistą, co do dalszej rehabilitacji.

 

Będzie dobrze. Wspólnie z Jackiem Rusinem, naszym masażystą, zrobimy wszystko, abym w pełni sił zagrał w niedzielnym meczu ze Skrą w Bełchatowie . 

Także Piotr Łuka , przyjmujący rzeszowskiej drużyny, który miał kontuzjowany mięsień nogi, zameldował się na wczorajszych zajęciach.

 

Już wszystko jest dobrze. Nie odczuwam żadnego bólu, będę normalnie wchodził w cykl treningowy. Nie wiadomo, jak się będę czuł po zajęciach, ale jestem dobrej myśli – stwierdził pan Piotr.

 

Z wczorajszego treningu trener Ljubo Travica zwolnił piątkę zawodników, która zagrała w Meczu Gwiazd w stołecznej hali "Arena usynów”: Ihosa Hernandeza, Mikko Oivanena, Pawła Papke, Pawła Woickiego i Marcina Wikę .

 

Rywalizacja o końcowe miejsca w sezonie zasadniczym powoli wkracza w decydującą fazę. Każdy punkt jest cenny. W niedzielę o godz. 14.45 rzeszowski zespół zagra ze Skrą, którą trenuje Argentyńczyk Daniel Castellani wybrany na trenera męskiej reprezentacji.

 

Marcin Wika , przyjmujący Asseco Resovii, uważa, że wybór Castellaniego, za którym m.in. przemawiają wyniki, to bardzo dobre rozwiązanie. Zdaniem Wiki, szkoleniowiec ten zna polskich zawodników i ich mentalność. Że to bardzo dobry wybór i słuszna decyzja – uważa także Paweł Woicki , rozgrywający rzeszowskiej drużyny.m.b.

 

*Autor – Marek Bluj

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved