Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Porażka siatkarzy Biebrzy

III liga: Porażka siatkarzy Biebrzy

Po porażce 1:3 na wyjeździe z Orionem G2 Bielsk Podlaski drużyna Biebrzy Lipsk do minimum ograniczyła swe szanse na zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc, które dają możliwość walki o awans do II ligi.

Awansowalibyśmy do pierwszej dwójki, gdyby Orion i Żubr Białowieża przegrywały w ostatnich czterech kolejkach spotkania z rywalami znaczenie niżej notowanymi, a na to nie możemy liczyć – mówi Rafał Suszyński, trener Biebrzy. – A pojedynek w Bielsku zaczęliśmy dobrze od wygrania pierwszego seta. Niestety później było coraz gorzej. Gdy było 1:1 w setach, w następnej partii prowadziliśmy 23:21, jednak nie skończyliśmy dwóch ataków. Przegraliśmy to starcie i kolejne.

Żubr bez problemów wygrał na wyjeździe z Mlekpolem Grajewo, a w najbliższej kolejce w meczu na szczycie podejmie drużynę z Bielska.