Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Porażka siatkarek BTPS na własnym boisku

II liga: Porażka siatkarek BTPS na własnym boisku

Siatkarki drużyny BTPS Białystok nie wykorzystały szansy, aby zbliżyć się do szóstego miejsca w tabeli, które daje spokojne utrzymanie w II lidze. W środę przegrały w trzech setach, we własnej sali, ze Spartą Warszawa.

Dzisiejszy pojedynek był zaległym spotkaniem z 14. kolejki, którepierwotnie miało się odbyć 10 stycznia. W pierwszym secie przewagę od początku do końca posiadały przyjezdne. W drugiej odsłonie miejscowe zaczęły grać lepiej, prowadziły nawet 19:15, ale niestety potem coraz słabiej spisywały się w przyjęciu, myliły się w ataku i ponownie górą były rywalki. Identycznie było w trzecim secie.

Chcieliśmy bardzo wygrać za trzy punkty, co bardzo by nas przybliżyło do szóstej pozycji w tabeli. Niestety musimy szukać punktów w innych meczach – mówi trener białostoczanek, Sebastian Grzegorek

Po tej porażce białostoczanki spadły na ósme miejsce w tabeli.

BTPS Białystok – Sparta Warszawa 0:3

(16:25, 20:25, 20:25)

Skład:

BTPS: Dąbrowska, Wójcik, Właszczuk, Kuczyńska, Gosko, M. Korol, Obacz (libero) oraz Chańko, D. Skrypoczko, Mojsik