Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Szpital w Szczecinie

I liga: Szpital w Szczecinie

fot. archiwum

Przed rozpoczęciem sezonu siatkarki Piasta Szczecin były typowane jako jedne z faworytek do awansu do PlusLigi Kobiet, jednak obecnie nie prezentują się najlepiej, a dodatkowo wiele zawodniczek boryka się z kontuzjami.

W meczu z AZS-em Poznań trener Marek Mierzwiński miał tylko do dyspozycji osiem zawodniczek. Na ławce rezerwowych siedziała jedynie Irina Archangielskaja . Do końca sezonu najprawdopodobniej nie zagra już Anna Róg . Cały czas w niedyspozycji jest również środkowa Paulina Rolińska .

 

Małgorzata Sikora jest przeziębiona, a w najbliższym czasie artroskopii kolana podda się Malwina Konkolewska . Jakby tego było mało to libero szczecińskiej drużyny, Marta Siwka ma naciągnięty mięsień, a na bóle kolan i kręgosłupa narzeka Anna Szydełko . Tak więc w szczecińskiej ekipie panuje prawdziwy szpital. 

Praktycznie każda z dziewczyn ma problemy ze zdrowiem.Jeśli Małgorzata Sikora wyzdrowieje, to trener Mierzwiński w spotkaniu z krakowską Wisłą będzie miał do dyspozycji tylko dwie przyjmujące, a jedyną zmianową zawodniczką będzie tak, jak w meczu z AZS-em Poznań, Irina Archangielskaja.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved