Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Grzegorz Wagner: Może do trzech razy sztuka…

Grzegorz Wagner: Może do trzech razy sztuka…

Władze PZPS zdecydowały - nowym selekcjonerem reprezentacji został Daniel Castellani. Jednym z kandydatów do tej funkcji był szkoleniowiec BBTS-u - Grzegorz Wagner, który w konkursie startował już po raz drugi.

Decyzję o nominacji Argentyńczyka ogłoszono w trakcie gali „Siatkarskie Plusy” w warszawskim hotelu Hilton. – Zabrakło mi doświadczenia, to był główny powód takiego, a nie innego wyboru PZPS. Te prace, które napisaliśmy, były mniej więcej zbieżne i jeśli chodzi o jakość podobne. Nie ma co się oczywiście oszukiwać, doświadczenie było po stronie Castellaniego i to wpłynęło na decyzję związku – wyjaśnia Wagner.

Rozczarowany, rozżalony wyborem?Grzegorz Wagner: – Nie, nie. Można powiedzieć, że liczyłem się z tym, byłem na to przygotowany. O takim wyborze mówiło się już od jakiegoś czasu. Taką, a nie inną podjęły władze związku i trzeba przyjąć ją do wiadomości. Może do trzech razy sztuka? (śmiech).

Pańskie wrażenia z gali?

Niesamowita impreza. Gościło na niej chyba z pięćset osób. Świetne byly występy estradowe. W ogóle wszystko było pełne rozmachu i przygotowane bardzo profesjonalnie przez firmę Polkomtel.

Czyli pozostaje praca w klubie?

Na razie tak. Pożyjemy, zobaczymy. Nie wiem co przyszłość pokaże. Bardzo dobrze mi się pracuje w Bielsku-Białej. Nie oszukujmy się jednak, że jeśli otrzymam jakąś ciekawszą ofertę to z niej nie skorzystam. Podkreślam jednak, że w BBTS-ie pracuje mi się bardzo dobrze i chciałbym trenować tam dłużej. Gdyby stworzyć w tej drużynie naprawdę dobre warunki finansowo-organizacyjne to można myśleć nawet o PlusLidze. To jest całkiem realne

źródło: sportowebeskidy.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved