Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewa Kowalkowska: Wszystko miało wyglądać inaczej

Ewa Kowalkowska: Wszystko miało wyglądać inaczej

Ewa Kowalkowska mogła z koleżankami cieszyć się z wygranej Bydgoszczy z Gedanią. Co więcej, została wybrana najlepszą zawodniczką tego spotkania. Jak na gorąco skomentowała ten wygrany w tie - break'u pojedynek?

Polsat Sport: Dzisiejsze spotkanie miało wyglądać nieco inaczej. Według ekspertów miałyście wygrać 3:0, czemu tak się nie stało?

Ewa Kowalkowska : Jest to ciężkie pytanie, na które nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć. Tak, wszystko miało wyglądać inaczej, ale nie wyglądało. Gedania zagrała dziś całkiem dobrze, przede wszystkim w obronie. Mimo tego, że bardzo ciężko nam dzisiaj szło, zdobyłyśmy dwa punkty, z których trzeba być zadowolonym. Mogłyśmy mieć trzy punkty, ale niestety .

Mimo, że wszystko szło po grudzie to jednak pierwszy set wygrałyście wysoko do 17. Okazało się jednak, że drużyna przeciwna wygrała kolejne dwa sety i byłą obawa, że te trzy punkty mogły powędrować do waszych przeciwniczek…

No właśnie, szkoda, że jak się wygrywa pierwszego seta to już się nie ma trzech punktów. Nie wiem co się stało w drugiej i w trzeciej partii. Chyba w tych przegranych setach zagrałyśmy słabiej zagrywką i w przyjęciu, natomiast przeciwnik odwrotnie. Nie będę usprawiedliwiać gry zespołu, bo trzeba wziąć się do pracy żeby takich momentów na boisku było jak najmniej. Mamy teraz trochę problemów zdrowotnych. Monika Smak zagrała na antybiotykach i chwała jej za to, że zagrała, a nasza drużyna wygrała to spotkanie. I chociażby z tego względu te dwa punkty są bardzo ważne .

Wszyscy chorują ale błędy trzeba eliminować. Czy uda się to poprawić od następnego spotkania?

Mam nadzieję, że tak. Po to się trenuje, żeby tych błędów było jak najmniej. Niestety, nie zawsze daje to rezultat, co pokazał dzisiejszy mecz. No trudno, zdarza się .