Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Michał Kądzioła: Przy jednym stoliku z gwiazdami siatkówki

Michał Kądzioła: Przy jednym stoliku z gwiazdami siatkówki

fot. archiwum

Michał Kądzioła wraz z Jakubem Szałankiewiczem byli nominowani do nagrody debiutu roku w Siatkarskich Plusach 2008. Niestety, nagroda nie przypadła młodym plażowiczom. Statuetkę odebrał Zbigniew Bartman. W rozmowie ze Strefą Siatkówki popularny „Kądziu” opowiada o gali.

Młodzi plażowicze po widowiskowej grze na World Tourze w Barcelonie i Manamie zostali kandydatami na Debiut Roku 2008. Niestety nie udało się. Jednak sama gala dostarczyła najmłodszemu uczestnikowi wrażeń: –Supersprawa! Siedziałem z największymi gwiazdami siatkówki. Kiedyś oglądałem ich w telewizji, a podczas gali siedzieliśmy i rozmawialiśmy przy jednym stoliku. – opowiada.

 

Dziwną sprawą jest, że każdy ze stolika, przy którym siedzieli młodzi siatkarze otrzymał jakąś nagrodę. Zapytany, czy nie jest zawiedziony, Michał odpowiedział: – Nie. Mamy z Kubą jeszcze dużo sezonów przed nami. Jak je dobrze przepracujemy – tak jak ludzie przy naszym stoliku – też kiedyś dostaniemy jakąś nagrodę. To takie małe marzenie. 

Kilka minut po godzinie 23.00 skończyła się oficjalna część gali i dziennikarze zostali poproszeni o opuszczenie hotelu. Zaczęła się prawdziwa siatkarska zabawa. Co działo się w hotelu Hilton? Niestety nikt z siatkarzy nie chce tego zdradzić.

 

*Rozmawiał Maciej Nowocień

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved