Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Janne Heikkinen: Mecz gwiazd to wspaniały pomysł

Janne Heikkinen: Mecz gwiazd to wspaniały pomysł

We wczorajszym Meczu Gwiazd PlusLigi lepsi okazali się zawodnicy zagraniczni. Jednak nie wynik, a zabawa towarzysząca tej imprezie była zdaniem Janne Heikkinena, środkowego Skry Bełchatów, najważniejsza.

Podsumowując sobotnie spotkanie, fiński środkowy powiedział: – Było dużo zabawy, wszyscy są tu dla przyjemności, ponieważ lubią siatkówkę, to było takie siatkarskie „party”. Powiedziałbym, że to było dzisiaj najważniejszą sprawą. Jego zdaniem pomysł rozgrywania takich meczów jest bardzo dobry. Czemu? – Bo jest to mecz, dzięki któremu wszyscy mogą być w jednym miejscu. – uzasadnia – Gracze, którzy zazwyczaj są po przeciwnych stronach siatki, nie myślą o wyniku, po prostu mają radość grania i myślę, że jest to wspaniały pomysł.

Mecz Gwiazd to na pewno miły przerywnik od ligowego grania, ale zawodnicy mistrza Polski koncentrują się już na kolejnym meczu, który rozegrają za trzy dni. Po wygranej w zeszłą środę z Panathinaikosem Ateny, bełchatowianie jedną nogą są już w kolejnej rundzie rozgrywek Ligi Mistrzów. Jednak jak podkreśla zawodnik bełchatowskiej Skry: – Nie jesteśmy jeszcze w 100% pewni, że jesteśmy w kolejnej rundzie. Następny mecz jest w Friedrichshafen i cały czas o nim myślimy.Tym bardziej Heikkinen nie chce wybiegać w dalszą przyszłość i oceniać szans swojej drużyny na dalszym etapie rozgrywek: – Potem zobaczymy, co będzie dalej. Najpierw musimy mieć pewność, że jesteśmy w drugiej rundzie, a potem zobaczymy przeciwko komu będziemy grać i będziemy myśleć o tym później.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved