Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Adrian Milczarek: Fajnie się gra takie mecze

Adrian Milczarek: Fajnie się gra takie mecze

fot. archiwum

Podopieczni Zdzisława Gogola odnieśli cenne zwycięstwo nad AZS-em Zielona Góra. W szczecińskiej drużynie dobrze spisał się Adrian Milczarek, który w poprzednim sezonie bronił zielonogórskich barw. Jak on ocenia ten mecz?

Dziś graliście z AZS-em Zielona Góra. Czy ten mecz był dla Pana wyjątkowy ze względu na to, że jeszcze w poprzednim sezonie zdobywał Pan punkty dla akademików?

Adrian Milczarek:Fajnie się gra takie mecze, bo jest podwójna motywacja. Wiadomo, że taki mecz może nie wyjść, bo można się spalić chcąc za bardzo go wygrać, ale dzisiaj się udało. Standardowo oddaliśmy seta na własnym parkiecie. Mecz był bardzo zacięty, widowiskowy, fajny dla kibiców i cieszymy się, że zdobyliśmy trzy punkty .

Na początku pierwszych dwóch setów zespół z Zielonej Góry odjechał na dwa punkty, ale ostatecznie to wy je wygraliście.Tak, na początku brakowało nam koncentracji, błędy w przyjęciu i ataku sprawiły, że odjechali na dwa punkty, ale w końcówce utrzymaliśmy koncentrację i te sety zakończyły się na naszą korzyść .

W trzeciej partii wygrywaliście trzema punktami, ale po dramatycznej końcówce goście okazali się lepsi .

No niestety straciliśmy przewagę, którą mieliśmy w połowie seta, nie utrzymaliśmy koncentracji w końcówce tak, jak to było w poprzednich partiach. Uciekł ten set, szkoda, bo zakończylibyśmy ten mecz szybciej i trochę mniej sił byśmy stracili. Ważne jednak, że trzy punkty zostają u nas .

Przed wami mecz z liderem z Piły. Na co liczycie w tym spotkaniu?

Liczymy na jakieś punkty. Wiadomo, że dawno nie graliśmy na wyjeździe. To będzie dla nas taki sprawdzian. Chcemy przywieść z Piły jakieś punkty, żeby utrzymać drugie miejsce do końca .

 

*Z Adrianem Milczarkiem rozmawiał Radosław Nowicki (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved