Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ralph Bergmann podpisał kontrakt z Halkbankiem Ankara

Ralph Bergmann podpisał kontrakt z Halkbankiem Ankara

Kariera zawodnicza Ralpha Bermanna toczy się dalej. 38-letni niemiecki środkowy bloku podpisał kontrakt z tureckim Halkbankiem Ankara, którego barwy sezon wcześniej reprezentował m.in. Mark Siebeck.

Turecki klub, z którym związał się wielokrotny reprezentant Niemiec prowadzony jest przez byłego selekcjonera Bułgarii, Martina Stoewa i zatrudnia trzech byłych reprezentantów tego kraju. Wicemistrzowie Turcji zajmują aktualnie czwartą pozycję w tabeli ekstraklasy.

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że drugą część sezonu spędzę w tak renomowanym klubie jak Halkbank – stwierdził Bergmann. – Wiele pomogły mi informacje przekazane przez Marka Siebecka – stwierdził zawodnik, który w nowym klubie pojawił się już w czwartek, 15 stycznia.Ralph Bergmann już w połowie listopada opuścił swój dotychczasowy klub, PAOK Saloniki, który zalegał mu z płatnościami. Aby móc kontynuować karierę i grać jeszcze w tym sezonie 225-krotny reprezentant Niemiec musiał zrzec się zaległych należności. Po Niemczech, Portugalii, Belgii, Francji, Austrii i Grecji, Turcja jest siódmym krajem, w którym będzie występował Bergmann.

źródło: inf. własna, volleyball-verband.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved