Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadrowicze w hali MOSiR

Kadrowicze w hali MOSiR

Siatkarze reprezentacji Polski kadetów, z którą przed kilkoma dniami wywalczyli awans do mistrzostw Europy, po kilkumiesięcznej przerwie ponownie zagrali w barwach Czarnych Radom, swojego macierzystego klubu.

Juniorzy radomskiego klubu pewni są już udziału w mistrzostwach Polski na szczeblu ćwierćfinałów. Kadetów tymczasem w najbliższym czasie czeka walka w półfinale mistrzostw Mazowsze. Ich rywalem będzie pierwszy zespół MOS Wola Warszawa. Przygotowujące się do tych ważnych spotkań drużyny dzisiaj w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stoczyły „bratobójczy” pojedynek.

Kacper Gonciarz wystąpił w zespole kadetów, Wojciech Ferens w ekipie juniorów. Juniorzy odnieśli przekonywające zwycięstwo 3:1. Przyznać jednak trzeba, że momentami gra kadetów również mogła przypaść do gustu. Z drugiej strony wynik w tej konfrontacji był jednak sprawą drugorzędną.Ważne było m.in. to, że po dłuższej przerwie, szkoleniowcy obu zespołów ponownie w akcji mogli obejrzeć zawodników będących od września uczniami SMS PZPS w Spale. I obaj nie szczędzili komplementów młodym siatkarzom. – Z Wojtkiem Ferensem w składzie, nasza siła wzrośnie – zapewniał Jacek Skrok, trener juniorów. W podobnym tonie o grze Kacpra Gonciarza wypowiadał się Andrzej Sitkowski, opiekun kadetów.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved