Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Tomasovia i Szóstka o punkty powalczą na wyjazdach

Tomasovia i Szóstka o punkty powalczą na wyjazdach

Ekipa z Biłgoraja w sobotę o zmierzy się w Myślenicach z tamtejszym Dalinem, a w niedzielę w zaległym spotkaniu zawodniczki trenera Pawła Wrzeszcza zagrają w Starym Sączu z tamtejszym Popradem.

Ciężko powiedzieć, jak spiszemy się w tych dwóch zbliżających się meczach. Mogą się dziać cuda, bo wyjść na parkiet dwa razy w przeciągu 24 godzin to wyzwanie. W pierwszym pojedynku na pewno będzie ciężko, bo rywalki będą chciały się nam zrewanżować za porażkę w Biłgoraju. Wygraliśmy 3:1 i w każdym ze zwycięskich setów mieliśmy zdecydowaną przewagę. Z Popradem teoretycznie nie powinno być problemów, ale zobaczymy, jak dziewczyny wytrzymają pod względem kondycyjnym – zastanawia się trener Paweł Wrzeszcz.

Zawody w Myślenicach mogą mieć jeszcze jeden podtekst, bo najprawdopodobniej rywalem Szóstki w fazie play-off będzie właśnie Dalin. Poprad z kolei to ostatnia drużyna w tabeli, która w trzynastu spotkaniach uzbierała zaledwie dwa „oczka”.W sobotę rywalem Tomasovii będzie zespół z Białegostoku. Drużyna nieprzewidywalna, bo potrafi utrzeć nosa najmocniejszym (zwycięstwo z Legionovią Legionowo 3:1) i zgubić punkty ze słabeuszami.

Nasz najbliższy przeciwnik ma trudną sytuację w tabeli i musi się skoncentrować przede wszystkim na wygrywaniu przed własną publicznością. My natomiast będziemy chcieli zakończyć sezon w pierwszej czwórce, dlatego również musimy szukać punktów, gdzie się da – mówi opiekun tomaszowianek Stanisław Kaniewski.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved