Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kafejkowe rozmowy Roberta Prygla

Kafejkowe rozmowy Roberta Prygla

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym Komisja do spraw wyboru trenera reprezentacji Polski podejmie decyzję o tym, kto zostanie nowym szkoleniowcem naszej kadry. Robert Prygiel w kafejkowych rozmowach najbardziej kibicuje Grzegorzowi Wagnerowi.

Na „placu boju" pozostało trzech kandydatów – Daniele Bagnoli , Daniel Castellani i Grzegorz Wagner , z których wybrany zostanie trener męskiej reprezentacji. Decyzja w tej sprawie zapadnie już dzisiaj, a jutro zostanie podana do publicznej wiadomości. Jednym z atakujących znajdujących się bez wątpienia w kręgu zainteresowań nowego trenera reprezentacji Polski będzie kapitan Jastrzębskiego Węgla, Robert Prygiel , który znajduje się w czołówce statystyk PlusLigi.

 

Zatem kto jego zdaniem z trójki kandydatów byłby najlepszym szkoleniowcem? – Zachowałbym się bardzo niedyplomatycznie, gdybym odpowiedział na to pytanie. Co by było gdyby trenerem została osoba, która nie jest moim faworytem? Wtedy zmniejszyłbym sobie szansę na powołanie – śmieje się atakujący jastrzębian. – W kafejkowych rozmowach bardzo kibicuję Grześkowi Wagnerowi – przyznaje. 

Jestem w takim wieku, że chyba mam najmniej do stracenia – mówi zawodnik. Prygiel, skutecznie omijany w powołaniach przez Raula Lozano na większość siatkarskich imprez nie ukrywa, iż chętnie założyłby biało-czerwony trykot z orzełkiem na piersi. – Oczywiście przez cały czas o tym marzę. Bardzo cieszyłbym się, gdyby nowy trener znalazłby dla mnie miejsce w reprezentacji – dodaje „bombardier" ekipy ze Śląska.

źródło: inf. własna, Radio TOK FM

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved