Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mirosław Zawieracz: Chcę wypełnić swoje zobowiązania

Mirosław Zawieracz: Chcę wypełnić swoje zobowiązania

fot. archiwum

Mirosław Zawieracz w grudniu złożył dymisję, po przyjściu Jana Sucha pozostał jednak w Jadarze. Obowiązuje go 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Obecnie pełni rolę drugiego trenera. Najbliższe dni zadecydują o tym, czy w radomskim klubie dotrwa do połowy marca.

Przed środowym treningiem z obozu Jadaru dotarła zaskakująca informacja, jakoby Mirosław Zawieracz rozstał się z klubem. Zdał sprzęt i wyjechał z Radomia. Szkoleniowiec zdecydowanie ją zdementował. – Nic takiego nie ma miejsca. Jestem w Radomiu, zresztą zapraszam na popołudniowy trening – zapewnił.

 

Zapytany o swoją przyszłość w Jadrze, równie krótko i stanowczo oświadczył. – Nic w tej chwili nie będę komentował. Mogę tylko powiedzieć, chcę wypełnić swoje zobowiązania. Tak obecnie wygląda sytuacja – dodał Zawieracz 

Przypomnijmy, w grudniu po złożeniu dymisji z funkcji pierwszego trenera Mirosław Zawieracz pozostał w klubie. Stało się tak na wyraźną sugestię Jana Sucha , jego następcy, który co podkreślał wiele razy, nie wyobraża sobie innej sytuacji. Skąd w takim razie całe zamieszanie? Otóż, ponoć na jednym z ostatnich treningów właściciel Jadaru próbował szkoleniowcowi wręczyć wcześniejsze wypowiedzenie. Nieoficjalnie wiadomo, że ten pisma nie przyjął.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved