Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Delic Pol nie zdobył punktów

II liga: Delic Pol nie zdobył punktów

fot. archiwum

W meczu rozegranym awansem drużyna Delic-Polu Norwid Częstochowa podejmowała Czarnych Rząśnia. Środowy mecz wygrali goście 3:1 dzięki czemu umocnili swoją pozycje lidera w tabeli. Częstochowianie zajmują siódmą lokatę.

Środowy mecz z Czarnymi zaczął się nie po myśli częstochowian. Gracze trenowani przez dobrze znanego w Częstochowie Dariusza Parkitnego szybko objęli prowadzenie 3:0 i 4:1. Gospodarze nie dawali jednak za wygraną. Wyrównali na 8:8, ale później inicjatywa ponownie należała do zawodników z Rząśni.

 

Znacznie gorzej było w następnej partii, w której gospodarze praktycznie nie podjęli walki i ulegli do 11. Zmobilizowali się jednak i trzeciego seta wygrali do 18. W czwartej partii wyrównana walka trwała tylko do stanu 4:4. Potem coraz lepiej radzili sobie jednak goście, którzy gładko odprawili gospodarzy 25:13 i w całym meczu wygrali 3:1, dzięki czemu zdobyli trzy punkty. 

W tym spotkaniu szwankowało nasze przyjęcie – ocenił trener Delic Polu Janusz Sikorski . – Nie mieliśmy szans na punkty .

 

Delic Pol Norwid – Czarni Rząśnia 1:3

(21:25, 11:25, 25:18, 13:25)

 

Skład:

Delic Pol Norwid: Kwasowski, Boruc, Kupisz, Ferek, Dziurkowski, Blachura, Kapitański (libero) – Kraś, Szcześniewski, Sokołowski, Ciupa, Swodczyk.

 

Zobacz również :

Tabela i wyniki 15. kolejki gr. 2 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved