Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Wyniki 11. kolejki Typermanii

Wyniki 11. kolejki Typermanii

fot. archiwum

Mimo przerwy w rozgrywkach PlusLigi Typermania toczy się dalej. Od wczoraj dostępny jest już zestaw par 12. kolejki, a poniżej przedstawiamy wyniki z weekendu. Walka o bycie w pierwszej dziesiątce nabiera kolorytu...

Wyniki spotkań w 11. kolejce Typermanii:

AZS Politechnika W-wska	- Jastrzębski Węgiel 3:1
Trefl Gdańsk- AZS Częstochowa 1:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Centrostal Bydgoszcz 3:1
Siatkarz Wieluń - AZS PWSZ Nysa 3:0
Budowlani Toruń - Budowlani Łódź 0:3
Politechnika Śląska - PLKS Pszczyna 2:3
Copra Piacenza - Bre Banca Lannutti Cuneo 0:3

 

Poniżej przedstawiamy pierwszą dziesiątkę jedenastej kolejki Typermanii w której nagrodę – Kingston DT Vienna Pendrive 2gb (zawartość: 90 minut zdjęć z boisk i wywiadów na wyłączność z meczów kwalifikacyjnych do ME 2008 w piłce nożnej pt. „Droga do finałów” oraz plik do odtwarzania: DIVX Player) oraz piłkę MOLTEN VP5C ufundowaną przez Firmę Sport Partner otrzymuje drogą losowania „libero”. Zwycięzcę prosimy o kontakt z redakcją pod adresem mewa@siatka.org.



 

Czołówka klasyfikacji 11. kolejki Typermanii:

1 libero     20
seworan 20
3 Prezes 18
Ted 18
5 arekk 17
forester 17
kpetrow 17
Mateusz05 17
mazinn 17
twardy 17
Wieśmack 17
Wodz 17

Wyniki 11. kolejki Typermanii

 

Czołówka klasyfikacji generalnej po jedenastu kolejkach:

1 karpola          119
2 mazinn 111
3 duszek2 110
Madmaster 110
5 Merengues 108
Strzelu0 108
7 papkin141 107
8 ciastkowy 105
mAt 105
10 kkrzysiekk1989 104
krzyniu 104
rm1512 104

Klasyfikacja generalna po jedenastu kolejkach

 

W kolejny weekend PlusLiga ma przerwę, ale my nie przerywamy naszej zabawy. zamiast meczów ekstraklasy mężczyzn dołożymy jeden mecz więcej z PlusLigi Kobiet oraz jeden zagraniczny. zestaw par 12. kolejki Typermanii dostępny w serwisie już od wczoraj.

 

Zestaw par 12. kolejki Typermanii:

Gwardia Wrocław - Farmutil Piła (PlusLiga Kobiet)
Stal Mielec - MKS Dąbrowa Górnicza (PlusLiga Kobiet)
Pronar Hajnówka - BBTS Bielsko-Biała (I M)
TPS Rumia - Budowlani Toruń (I K)
Warta Działoszyn - Sudety Kamienna Góra (II M gr. 2)
Iskra Odincowo - Dinamo Moskwa (Rosja M)
VfB Suhl - NA.Hamburg (Niemcy K)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved