Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rzeszowianie wracają do zdrowia

Rzeszowianie wracają do zdrowia

Kontuzja Krzysztofa Ignaczaka nie okazała się tak groźna, na jaką się zanosiło. Dwa badania USG, które przeszedł libero Resovii, nie wykazały żadnych uszkodzeń kostnych i zawodnik ma w poniedziałek wrócić do treningów.

Nie jest najgorzej. Najbardziej w tej całej sytuacji żałuję, że nie mogłem pomóc do końca zespołowi w Radomiu i straciliśmy tam punkt. Kontuzja wyeliminowała mnie też z udziału w Meczu Gwiazd. Bardzo zależało mi na występie w Warszawie i pokazaniu się kibicom, którzy głosowali na mnie – mówi Krzysztof Ignaczak.

Siatkarz Asseco Resovii od poniedziałku na miejscu w Rzeszowie, pod okiem klubowego masażysty Jacka Rusina, rozpoczął zabiegi. – Ustaliliśmy z Krzyśkiem, że wyjazd do Warszawy na leczenie nie jest konieczny – mówi Rusin. – Dwa, a nawet trzy razy dziennie „Igła” będzie poddawany zabiegom z powodu skręconego stawu skokowego. Zawodnik ma też lekko naderwane mięśnie. Myślę, że w poniedziałek powoli wznowi treningi, a do meczu w Bełchatowie powinien być już gotowy do gry – twierdzi masażysta Asseco Resovii.Ignaczak najbardziej żałuje, że zabraknie go w sobotnim Meczu Gwiazd w Warszawie. – Bardzo mi zależało na występie w tym prestiżowym spotkaniu, ale nie ma co ryzykować zdrowia. Uraz jest świeży i gra w tym meczu mogłaby tylko go bardziej pogłębić. Dziękuję kibicom za głosy, jakie oddali na mnie – mówi.

Od poniedziałku treningi wznowi również inny kontuzjowany (lekkie naderwanie mięśnia czworogłowego uda) siatkarz Asseco Resovii, Piotr Łuka. – W sobotę nie gramy meczu ligowego, więc jest luźniejszy tydzień i nie potrzeba nic robić na siłę. Piotrek też będzie miał zabiegi i w przyszłym tygodniu powinien już zacząć treningi na pełnych obrotach – kończy Jacek Rusin.

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved