Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Organika gotowa na awans?

Organika gotowa na awans?

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że siatkarki Organiki Budowlani po rocznym pobycie w I lidze awansują do ekstraklasy. Awans do siatkarskiej elity wiąże się jednak ze zwiększonymi wydatkami. Czy klub jest na to przygotowany?

Zakładaliśmy, w chwili powstania przed trzema laty III-ligowej drużyny, że w 2009 r. awansuje ona do ekstraklasy i ten plan jest konsekwentnie realizowany – stwierdza Sylwester Szymalak , prezes zarządu firmy Organika, która jest tytularnym sponsorem drużyny.

 

Zdawaliśmy sobie równocześnie sprawę, że każdy awans wiąże się ze zwiększeniem budżetu sekcji. Już wcześniej byliśmy świadomi, że musimy w tym roku pozyskać drugiego sponsora tytularnego, a także zabiegać o mniejsze firmy. Te rozmowy nie są łatwe, ale jestem optymistą. Liczę również w naszym działaniu na pomoc łódzkich włodarzy. Gra naszej drużyny w ekstraklasie, występy na arenie międzynarodowej, to wspaniała forma promocji Łodzi . 

Jak twierdzą znawcy siatkówki, łatwiej do ekstraklasy awansować niż się w niej utrzymać… – To prawda i dlatego już poczyniliśmy wstępne kroki celem wzmocnienia kadrowego drużyny. Nie chodzi o dokonanie jakiejś szeroko pojętej rewolucji personalnej, ale o wzmocnienie naszej drużyny jedną bądź dwiema wartościowymi zawodniczkami – kończy prezes.

źródło: Express Ilustrowany, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved