Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Igor Prielożny: 1 błąd na 100 ataków…

Igor Prielożny: 1 błąd na 100 ataków…

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Urałoczka Jekatierinburg w trzech setach pokonała BKS Bielsko-Biała. - Nie jesteśmy przyzwyczajeni, aby przeciwnik popełniał 1 błąd na 100 ataków - mówił Igor Prielożny.

Natalia Bamber (kapitan Aluprofu): – Przykro, że tak się to skończyło. Musimy dobrze przeanalizować wszystko to co się stało i wyciągnąć z tego wnioski. Pozostał jeszcze rewanż. Pojedziemy tam z umotywowane by wygrać i rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść.

Nikołaj Karpol (trener Urałoczki): – Zagraliśmy dziś dobre spotkanie. Byliśmy zdecydowanie mniej zdenerwowani niż nasi rywale. W dalszej części meczu gra się wyrównała. Został nam jeszcze jeden mecz i na pewno będzie ciekawszy bo teraz znamy się już dużo lepiej. Macie cudownych kibiców. U nas takich nie ma. Pod względem organizacyjnym też było wszystko na wysokim poziomie.Igor Prielożny (trener Aluprofu): – Gratuluję zwycięstwa ekipie Gości. Zagrali dzisiaj bardzo dobrze. My sami podeszliśmy do tej rywalizacji z bardzo dużymi nadziejami i to spowodowało, że początkowa faza meczu była w naszym wykonaniu bardzo nerwowa. My nie jesteś przyzwyczajeni w naszej lidze do sytuacji, że nasz przeciwnik popełnia na 100 ataków 1 błąd a tak dziś właśnie było. My w secie, którego przegraliśmy na przewagi popełniliśmy ich 8 . Szkoda tego trzeciego seta, bo i dziewczyny i kibice zasłużyli na zwycięstwo w tej partii. Poziom gry w naszej lidze nie pozwala na równą rywalizację z takim przeciwnikiem. Życzyłbym sobie, abyśmy z tak silnymi przeciwnikami rozgrywali 20 spotkań rocznie.

* Notował Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved