Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Buniak: Gwardia Wrocław – ciężki orzech do zgryzienia

Bartosz Buniak: Gwardia Wrocław – ciężki orzech do zgryzienia

Siatkarze Pamapolu Siatkarz Wieluń, którzy są wiceliderem I ligi, w weekend zagrają z zespołem EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław. - Mecz z Gwardią ma być dobrym widowiskiem siatkarskim - mówi Bartosz Buniak.

Jesteście wiceliderem pierwszej ligi, czy niżej notowana Gwardia będzie trudnym przeciwnikiem?

To bardzo utytułowany zespół z wspaniałymi tradycjami mający w swoich szeregach wspaniałych zawodników. Takich ludzi jak Szczurowski, Kurian czy Thwaite nie trzeba przedstawiać, również hala przy ulicy krupniczej nie jest przyjazna dla gości. Na szczęście odległość między naszymi miastami nie jest imponująca, dlatego mam nadzieję, że nie będziemy zmęczeni i szybko się zaaklimatyzujemy. Mecz z Gwardią ma być dobrym widowiskiem siatkarskim dla kibiców i wyprawą po trzy punkty choć myślę, że może to być ciężki orzech do zgryzienia zwłaszcza, że gwardziści to jak wcześniej wspominałem bardzo utytułowani i doświadczenia zawodnicy.Okres stycznia i lutego to dla pana nie tylko okres ciężkiej pracy na treningach ale również egzaminy na studiach, czy udaje się to panu pogodzić?

Dla sportowca studia to szereg wyrzeczeń, ze względu choćby na możliwość wizyt w rodzinnym Grudziądzu ale w tej chwili priorytetem w sprawach zawodowych jest wygrywanie meczów w lidze i awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Ciężko pracujemy z całym zespołem na każdy punkt w meczu i wraz z trenerem chcemy utrzymać tą formę do ko ca sezonu, jeśli chodzi o sprawę awansu to jest ona otwarta i wiele zespołów prócz naszego chciałoby znaleźć się w przyszłym sezonie w Pluslidze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved