Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Nowak: Byłem podwójnie zmotywowany na ten mecz

Marcin Nowak: Byłem podwójnie zmotywowany na ten mecz

Delecta Bydgoszcz pokonała faworyzowaną ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Zadowolenia po spotkaniu nie kryli podopieczni Waldemara Wspaniałego, szczególnie Marcin Nowak. - Zależało mi na tej wygranej - przyznał po meczu.

Jednym z najbardziej szczęśliwych po ostatnim gwizdku był Marcin Nowak. Pojedynek miał dla niego wyjątkowy charakter. Przez dwa lata związany był z kędzierzyńskim klubem. Wspomnienia pozostały, jednak na boisku nie było taryfy ulgowej.

Byłem podwójnie zmotywowany na ten mecz. Ostatnie dwa lata spędziłem w Kędzierzynie i zależało mi na tej wygranej. Najważniejsze jednak, że ten zespół wierzy w to, że potrafi wygrywać. Z takim nastawieniem możemy wiele zdziałać – powiedział.Szkoda, że mnie tam nie ma. Nie wiem, kiedy wrócę na parkiet – żałował jego kolega z zespołu, Krzysztof Janczak. Nie wystąpił w meczu, gdyż zmaga się z kontuzją.

Na twarzach przyjezdnych ciężko było doszukać się uśmiechu. Mecz zupełnie nie wyszedł zawodnikom Kędzierzyna. W potyczce z bydgoszczanami stracili nawet swój największy atut, czyli zagrywkę. Ten element nie był mocną stroną ZAKSY w tym spotkaniu.

Przez to właśnie przegraliśmy. Zagrywka zawsze była naszą bardzo mocną stroną, a dzisiaj praktycznie to nie istniało – na gorąco skomentował przyczyny porażki Michał Ruciak.

źródło: Sport1

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved