Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Delic-Pol gra z liderem

II liga: Delic-Pol gra z liderem

fot. archiwum

W styczniu Delic-Pol Norwid Częstochowa często przekłada swoje mecze w II lidze. Wszystko za sprawą... bardzo dobrej gry swojej młodzieży. Częstochowianie w najbliższą sobotę powinni podejmować Czarnych Rząśnia.

Tym razem na prośbę Delic-Polu mecz zostanie rozegrany awansem już w środę. – Od piątku do niedzieli nasi juniorzy występować będą w turnieju półfinałowym mistrzostw Śląska – mówi trener Delic-Polu Norwida Janusz Sikorski . – Dlatego poprosiliśmy naszych rywali o przełożenie spotkania. Znaczna część naszej drużyny to juniorzy .

 

Środowe spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Będzie też bardzo trudne dla częstochowian, którzy zmierzą się z liderem. Czarni to na razie bezsprzecznie najlepsza drużyna 2. grupy II ligi. W 14 pojedynkach wywalczyli 35 punktów, cztery więcej niż drugie w tabeli Sudety Kamienna Góra. Gospodarze spotkania od kilku kolejek okupują niezmiennie siódmą pozycję. W pojedynku z Czarnymi nie będą faworytem, ale częstochowska młodzież lubi sprawiać niespodzianki, co nieraz już udowodniła. 

Spotkanie zaplanowano w środę o godz. 18:00.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved