Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rafał Błaszczyk laureatem

Rafał Błaszczyk laureatem

fot. archiwum

W Plebiscycie na najlepszych sportowców i trenerów na Dolnym Śląsku w roku 2008 Rafał Błaszczyk, trener Impel Gwardii Wrocław, zajął wysokie piąte miejsce. Szkoleniowiec dziękował kibicom za głosy i prosił także o dalsze wsparcie.

W miniony piątek w hotelu Wrocław odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Plebiscytu na najlepszych sportowców i trenerów na Dolnym Śląsku na Balu Mistrzów Sportu. Tej imprezie patronował Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a patronat medialny sprawowały lokalny ośrodek Telewizji Polskiej oraz redakcja tygodnika "Słowo Sportowe". Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych trenerów znalazł się Rafał Błaszczyk szkoleniowiec Impel Gwardii Wrocław. Trener wrocławskich siatkarek znalazł się na piątej pozycji.

 

To wyróżnienie to przede wszystkim efekt pracy wielu ludzi. Chciałbym podziękować moim zawodniczkom, współpracownikom ze sztabu szkoleniowego, osobom, które na co dzień pracują zespołem. Cieszę się, że siatkówka na Dolnym Śląsku jest postrzegana pozytywnie i wszystkim którzy wspierają tę piękną dyscyplinę we Wrocławiu i w województwie należą się brawa. Dziękuje oczywiście kibicom za głosy i pragnę ich prosić o dalsze trzymaniu kciuków za nas w drugiej części sezonu 2008/2009 oraz w kolejnych latach – powiedział laureat.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved