Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Morze Szczecin popłynęło w Rewalu

II liga mężczyzn: Morze Szczecin popłynęło w Rewalu

Podopieczni Zdzisława Gogola dość niespodziewanie ulegli w Rewalu 0:3 Victorii Wałbrzych. Porażka ta sprawiła, że Morze ma już tylko 2 oczka przewagi na trzecim w tabeli AZS-em Zielona Góra.

Po ubiegłotygodniowej wygranej na własnym parkiecie z MDK Trzcianką szczecińscy siatkarze wyjechali na obóz nad Morze, gdzie trenowali przed pojedynkiem z Victorią Wałbrzych i przyglądali się grze młodszych kolegów grających w eliminacjach do Mistrzostw Europy kadetów. Spotkanie z zespołem z Wałbrzycha zapowiadało się bardzo interesująco, tym bardziej, że już w poprzednim pojedynku między tymi zespołami walka była niezwykle wyrównana.

Tak było i tym razem. Niestety dla sympatyków szczecińskiej drużyny w końcówkach trzech odsłon lepsi okazali się goście, którzy z trzema oczkami powrócą do Wałbrzycha. Porażka z Victorią to nie jedyna niedobra informacja, jaka napłynęła z Rewala. W trzeciej partii kontuzji nabawił się Konrad Paśnik i raczej nie zagra za tydzień w bardzo ważnym meczu, w którym Morze w Szczecinie zmierzy się ze znajdującym się w tabeli tuż za podopiecznymi Zdzisława Gogola siatkarzami z Zielonej Góry.

Przeciwnik postawił nam duże wymagania, ale my nie zagraliśmy dobrze. Pierwsze dwa sety ospale i na stojąco – mówił o meczu szkoleniowiec Zdzisław Gogol . – Popełnialiśmy dużo błędów w ataku, nie kończyliśmy piłek. Słabiej zagrali przyjmujący – Kolec i Sylla . Ponownie szwankowało rozegranie. Dobre zawody zagrał za to Konrad Paśnik , który niestety w trzecim secie skręcił nogę .

Morze Bałtyk Szczecin – Victoria Wałbrzych 0:3
(23:25, 22:25, 26:28)

Morze Szczecin : T. Cichosz, Kolec, Markiewicz, Paśnik, Sylla, Glinka, Ł. Cichosz (libero) oraz Milczarek, Kwaśniak, Kuligowski