Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Arkadiusz Terlecki: Jan Such poukładał nam trochę w głowach

Arkadiusz Terlecki: Jan Such poukładał nam trochę w głowach

Środkowy Jadaru, Arkadiusz Terlecki zdradził portalowi RadomSport.pl przyczyny porażki z Resovią. Podał również swój typ w wyścigu o „fotel” selekcjonera reprezentacji Polski.

Środkowy Jadaru, Arkadiusz Terlecki zdradził portalowi RadomSport.pl przyczyny porażki z Resovią. Podał również swój typ w wyścigu o „fotel” selekcjonera reprezentacji Polski.

Mikołaj Dymek: Byliście o krok od sprawienia sensacji i zwycięstwa nad Resovią. Jak myślisz czego zabrakło?Arkadiusz Terlecki: Zabrakło zdecydowanie przyjęcia. Niestety Łukasz Perłowski w każdym wygranym secie przez Resovię robił nam bardzo dużo krzywdy i mieliśmy bardzo dużo problemów z tak zwaną „brazylijką”. Należy jednak się cieszyć z tego jednego punktu, opuszczamy ostatnie miejsce w tabeli i obyśmy po następnej kolejce wspięli się o jedno oczko wyżej.

Po pechowej porażce w Jastrzębiu, wygraliście z Warszawą i byliście blisko zwycięstwa nad Resovią. Widać, że wasza gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.

Racja, rzeczywiscie wygląda lepiej. Nie jest to spowodowane jakimiś nowymi, specjalnymi treningami. Po prostu myślę, że trener Jan Such trochę nam poukładał w głowach. Wszystkie umiejętności, które doskonaliliśmy przed tym sezonem już mieliśmy. I to wcale nie jest tak, że nowy trener zmienił dużo na treningach i nagle zaczęliśmy grać. Należy mu podziękować na pewno za to, że tchnął w nas nowego ducha, ale nie można zapominać o drugim trenerze, Mirosławie Zawieraczu, który włożył sporo pracy w nasze wyniki.

Przed wami dłuższa przerwa. Zapewne intensywnie przepracujecie ten okres?

Już wiem, że będziemy mieć bardzo dużo treningów, więc na pewno dobrze przepracujemy ten czas. Miejmy nadzieję, że zaprocentuje to w kolejnych spotkaniach, które nie ukrywajmy, są dla nas na wagę życia.

Przerwa spowodowana jest wyborem nowego selekcjonera reprezentacji. Kto jest Twoim faworytem?

Nie wiem, może Darek Luks? Nie, naprawdę nie wiem. Aktualnie nie interesuję się reprezentacją. Najważniejsza jest nasza drużyna i liga, więc naprawdę trudno jest odpowiedzieć mi na to pytanie.

Rozmawiał: Mikołaj Dymek (RadomSport.pl)

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved