Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Bełchatowski turniej półfinałowy

III liga: Bełchatowski turniej półfinałowy

Dzisiaj w Bełchatowie rozegrany zostanie I turniej półfinałowy III ligi mężczyzn. Jego organizatorem jest EKS Skra II Bełchatów, która była druga po fazie grupowej. Liderem grupy była drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W „bełchatowskiej” grupie zwyciężyli siatkarze Lechii Tomaszów, którzy okazali się bezkonkurencyjni dla swych rywali zwyciężając we wszystkich spotkaniach i nie tracąc przy tym żadnego seta!

Bełchatowianie byli tuż za Lechią z dorobkiem 22 punktów (sety: 24-10). W grupie A liderem została Zawisza Pajęczno, druga była drużyna SPK Koluszki. W weekendowych zmaganiach oprócz Skry wezmą udział: Zawisza Pajęczno, Siatkarz II Wieluń oraz PMOS Zduńska Wola. W zmaganiach grupy B, które zostaną rozegrane w Koluszkach wystąpią: SPK Koluszki, Lechia Tomaszów, MMKS Łęczyca i Kasztelan Rozprza. Drugie turnieje półfinałowe zaplanowano na 31.01 – 01.02 br.O końcowej klasyfikacji miejsc I-IV zadecydują wyniki z dwóch turniejów półfinałowych. Obowiązuje punktacja turniejowa tj. zwycięstwo 2 pkt, porażka 1 pkt. Zespoły, które zajmą miejsca I -II w półfinałowych grupach półfinale spotkają się w finale wojewódzkim. Drużyny z miejsc III-IV zagrają o pozycje V-VIII.

Terminarz grupy A:

* sobota:

godz. 10: PMOS Zduńska Wola - Zawisza Pajęczno
godz. 12: Skra Bełchatów - Siatkarz II Wieluń
godz. 16: Skra Bełchatów - Zawisza Pajęczno
godz. 18: PMOS Zduńska Wola - Siatkarz II Wieluń

* niedziela:

godz. 10: Skra Bełchatów - PMOS Zduńska Wola
godz. 12: Siatkarz II Wieluń - Zawisza Pajęczno

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved