Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Sokół podejmie AZS Poznań

I liga: Sokół podejmie AZS Poznań

fot. archiwum

W meczu 14. kolejki I ligi kobiet siatkarki Sokoła Chorzów podejmą AZS AWF Poznań. Po trzynastu kolejkach chorzowianki są drugie natomiast akademiczki zajmują ostatnie miejsce.

W pierwszym rundzie Sokół pokonał w Poznaniu AZS 3:0. Mecz był jednak bardzo wyrównany, a chorzowianki musiały się nieźle namęczyć aby to spotkanie wygrać.

 

Poznaniankom jak dotąd nie za bardzo się wiedzie. Po jedenastu rozegranych spotkaniach zajmują ostatnie miejsce. W ostatniej kolejce jednak akademiczkom udało się pokonać krakowską Wisłę. Wygrana nie przyszła łatwo, akademiczki potrzebowały na to aż pięć setów. 

Gospodynie w pierwszym meczu w roku 2009 po trzysetowym spotkaniu pokonały w Sosnowcu tamtejszy SMS. Chorzowianki dominowały na boisku. Tym razem zwycięstwo może nie być tak łatwe. Zawodniczki Sokoła będą musiały do spotkania podejść bardzo skoncentrowane i zagrać tak jak najlepiej potrafią.

 

Wygrana za trzy punkty pozwoli im usadowić się bezpiecznie na drugim miejscu i nie tracić dystansu do lidera tabeli – Budowlanych Łódź.

 

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16.00 w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved