Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > SALPS: Amatorski hit rundy

SALPS: Amatorski hit rundy

Na takie pojedynki czeka się z utęsknieniem. Mimo, że w grę wchodzi tylko mistrzostwo amatorskiej ligi, prestiż jest naprawdę duży. Już jutro dojdzie do spotkania na absolutnym szczycie I ligi kobiet SALSP.

Naprzeciwko siebie stanął ekipy Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz obecnego mistrza rozgrywek UKS18-MJC. Wieloletnie dominatorki ligi, niezwykle ambitne nauczycielki zrobią wszystko, by wygrać za 3 punkty nad rywalem, który w ubiegłym sezonie odebrał im mistrzostwo i zaszczytne miano hegemona właściwie od początku istnienia SALPS.

Choć to dopiero półmetek rozgrywek, zwycięstwo którejkolwiek ze stron może znacznie zbliżyć do tytułu. Smaczku rywalizacji dodają główne aktorki widowiska, w składzie ZNP widnieją przecież takie nazwiska Mistrzyń Polski sprzed lat jak chociażby Agata Krzysztofek czy Marzena Pońska. Drużyna MJC z kolei naszpikowana jest byłymi siatkarkami szczecińskiego Piasta. Ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę tego pojedynku.W hali na 3 maja niezbyt wygodnie się gra dziewczętom z MJC. W zeszłym sezonie poniosły tam sromotną klęskę i to właśnie ZNP wydaje się być faworytem tego spotkania, ale czy będzie w stanie wytrzymać presję walki o fotel lidera tego nie wiem. – Niech wygra lepszy – komentuje Maciej Sośnicki, redaktor naczelny portalu salps.szczecin.pl.

Początek meczu o godzinie 19.30 w hali ZS nr 8 przy ul. 3-go Maja.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved