Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga mężczyzn: BBTS podejmuje beniaminka

I liga mężczyzn: BBTS podejmuje beniaminka

W dwóch tegorocznych spotkaniach bielscy siatkarze nie ugrali jeszcze seta. Kolejnym ich przeciwnikiem będzie ekipa MKS-u MOS Będzin. Beniaminek z Zagłębia pokonał we własnej hali BBTS w pierwszej rundzie po niezwykle emocjonującym, pięciosetowym pojedynku.

Jak wszyscy doskonale wiedzą MKS wzmocnił się po awansie do I ligi etatowymi gwiazdami ligowej siatkówki. Do drużyny dołączyli Rafał Legień oraz Piotr Gabrych, których z pewnością nie trzeba przedstawiać. Ekipa Alberta Semeniuka stanowi swoistą mieszankę młodych siatkarzy będących na „dorobku” oraz wyżej wymienionych „wyjadaczy”. Niestety nie w każdym meczu prezentują formę oczekiwaną przez będzińskich kibiców i klubowych włodarzy.

BBTS nie rozpoczął 2009 roku najlepiej. W spotkaniu ligowym w Międzyrzeczu bielszczanie polegli 0:3, a w potyczce pucharowej z Jastrzębskim Węglem przegrali w identycznym stosunku. Czyżby forma byłego już lidera I ligi uleciała przez czas świąteczno-noworoczny? – Pierwszy tegoroczny mecz z Orłem kompletnie nam nie wyszedł, zagraliśmy fatalnie – przyznaje Michał Jaszewski, kapitan BBTS-u. – W pucharze trafiliśmy na rywala z tzw. górnej półki więc trudno dziwić się wynikowi, ale gra była już znacznie lepsza. Podjęliśmy walkę co znamionuje zwyżkę formy. To daje podstawę do tego, aby liczyć na zdobycie trzech punktów w najbliższym spotkaniu ligowym – zakłada siatkarz BBTS-u.Jak niewygodnym dla bielskich siatkarzy konkurentem są będzinianie dowodzą dwa rezultaty z bieżącego sezonu: ligowa porażka 2:3 w I rundzie rozgrywek oraz przegrana 0:3 sprzed kilku dni w Turnieju Sylwestrowym.

Spotkania BBTS-u Bielsko-Biała z MKS-em MOS Będzin odbędzie się w sobotę o godz. 16:00, w hali przy ul. Bratków 16.

źródło: bbtssiatkarz.contract.pl, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved