Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Daleka podróż Chemika

I liga: Daleka podróż Chemika

fot. archiwum

Mimo ostatniej dość zaskakującej wygranej policzanek z Budowlanymi Toruń (3:0) szkoleniowiec Chemika Mariusz Bujek daleki jest od hurraoptymizmu przed meczem w Ostrowcu. - Ostatni mecz nie był dla nas łatwy - przyznaje.

Ten najbliższy będzie jeszcze trudniejszy – przewiduje szkoleniowiec. – Nie jesteśmy jeszcze u szczytu formy. Dziewczyny na treningach wyglądały trochę na ospałe, ale na mecz postaram się je ożywić .

 

Bujka martwi ostatnio nie tylko dyspozycja zawodniczek, ale i niekończące się problemy z halą przy ulicy Siedleckiej. 

Ona wymaga modernizacji. Raz jest na niej za zimno, raz za ciemno. Interwencje nic nie dają, bo wszystko zrzucane jest na brak funduszy. Najgorsze jest jednak zbyt duże obłożenie hali. Na co dzień trenuje tu kilkanaście grup piłkarskich, a dla siatkarskich młodziczek, kadetek, juniorek i seniorek zostają trzy godziny. Trudno w takich warunkach o rozwój dyscypliny – mówi trener.

 

W pierwszej rundzie policzanki pokonały KSZO 3:1 i po taki wynik pojadą do Ostrowca. – Rywal jest w naszym zasięgu. Warto jednak pamiętać, że choć KSZO jest na przedostatnim miejscu w tabeli, to punkty potrafi urywać najlepszym. Jeśli przegramy, to dlatego, że byliśmy słabsi, a nie przez niesprzyjające warunki treningowe – podkreśla Bujek.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved