Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Powrót Andrzeja Skórskiego do ekipy „Inżynierów”

Powrót Andrzeja Skórskiego do ekipy „Inżynierów”

Andrzej Skórski był jednym z najjaśniejszych punktów ekipy AZS Politechnika Warszawska w pierwszych meczach tego sezonu. Grał świetnie do spotkania z Delectą - kiedy to doznał kontuzji. Do kadry meczowej wrócił w meczu z Treflem, a wczoraj, w spotkaniu z Jadarem, wreszcie zagrał.

Długo czekaliśmy zanim ponownie zobaczymy Andrzeja Skórskiego na parkiecie…

Pauzowałem parę ładnych spotkań. Muszę przyznać, że od samego początku, kiedy to doznałem kontuzji barku, na przyjęciu bardzo dobrze zastępuje mnie Rafał Buszek. Zależało mi na tym, aby w meczu przeciwko Jadarowi pokazać się z jak najlepszej strony. Niestety, ta przerwa, jaką miałem, całkowicie wytraciła mnie z rytmu gry. Moja forma nie jest jeszcze taka, jakiej bym się po sobie spodziewał. Nie gram jeszcze w taki sposób, jak miało to miejsce, zanim pojawiły się problemy z barkiem.Zgodzisz się, że brakuje w Twojej grze pewności siebie?

Jak wspomniałem, jest to spowodowane dość długą przerwą na boisku. Ale wydaje mi się, że będzie coraz lepiej.

Po dwóch, dość łatwo wygranych setach nagle Politechnika stanęła. Myśleliście, że ten mecz jest już wygrany?

Tak na pewno nie myśleliśmy. To nasz przeciwnik wyszedł na parkiet bardzo skoncentrowany. Znacznie poprawił swoją grę. My z kolei, w porównaniu do dwóch poprzednich setów, zagraliśmy zdecydowanie słabiej. Popełniliśmy też więcej błędów w porównaniu do Jadaru Radom. Szkoda, że nie udało mi się pokazać w tym secie wszystkich swoich możliwości, mam nadzieję, że wkrótce będę miał jeszcze szansę pokazania się w meczach ligowych i pucharowych.

* Rozmawiał Tomasz Tadrała (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved