Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pierwszy mecz Bruno Zanuto w lidze

Pierwszy mecz Bruno Zanuto w lidze

Siatkarze Trefla Gdańsk po aż pięciu porażkach z rzędu podejmą Domex Tytan AZS Częstochowa. - To jest drużyna w naszym zasięgu - zapowiada trener Trefla Wojciech Kasza. W meczu ligowym zadebiutuje w sobotę Brazylijczyk Bruno Zanuto.

Trefl spadł na przedostanie miejsce i musi przerwać fatalną serię. Do meczu z Domeksem przystąpi wzmocniony brazylijskim przyjmującym Bruno Zanuto, który w końcu wyleczył kontuzję i pojawił się na boisku już w środowym meczu Pucharu Polski z Delectą w Bydgoszczy.

Wprowadziłem go do gry z duszą na ramieniu. Jeszcze nie nadszedł czas, żeby w 100 proc. uczestniczył w grze, ale cieszę się, że mam go już na ławce i będę mógł dokonać zmiany na pozycji przyjmującego – mówi trener Trefla.Nie wiem natomiast, czy będzie mógł zagrać Łukasz Kadziewicz, bo w Bydgoszczy znów doznał urazu i zamiast trenować, udał się do fizjoterapeuty. Bez względu na wszystko, musimy drastycznie zmienić grę. Analizujemy grę częstochowian. Na pewno będziemy starali się wyeliminować Zbigniewa Bartmana. Sposobem na niego jest zagrywka szybująca. Pokazał to choćby ostatni mecz Domeksu w Pucharze Polski z Wieluniem – tłumaczy Kasza.

*Autor – Łukasz Pałucha

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved