Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadeci Pekpolu na czwartym miejscu

Kadeci Pekpolu na czwartym miejscu

Na czwartym miejscu w rozgrywkach I Ligi Mazowsza uplasowali się po sezonie zasadniczym kadeci ostrołęckiego Pekpolu. Podopieczni trenera Norberta Majkowskiego rozpoczną teraz walkę w fazie play-off.

Aby znaleźć się w czołowej czwórce ligi będą musieli teraz pokonać w dwumeczu MKS MDK Warszawa. Spotkanie przed własną publicznością Pekpol rozegra 15 stycznia o godzinie 18.30 w Gimnazjum nr 1.

W rundzie zasadniczej rozegraliśmy dwanaście spotkań, sześć wygranych i sześć porażek – mówi trener Norbert Majkowski. – Wygraliśmy po dwa mecze z Wołominem i Metrem II, z MDK Warszawa i MOS Warszawa podzieliliśmy się zwycięstwami, a z Metrem Warszawa i Radomiem ponieśliśmy po dwie porażki. Rozegranie tylu spotkań w gronie najlepszych zespołów Mazowsza to duży bagaż doświadczenia dla chłopców. Mówi się, że zwycięstwa cieszą, a porażki uczą. My mieliśmy tego pół na pół. Najważniejsze, żeby wyciągnąć wnioski z dotychczas rozegranych spotkań i podejść do spotkań play-off z pozytywnym nastawieniem, bo tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się gra o miejsca – dodaje trener Majkowski.

źródło: to.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved