Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Paulina Dziobak nie zagra do końca sezonu

II liga: Paulina Dziobak nie zagra do końca sezonu

Pech ciągle nie opuszcza drugoligowej drużyny siatkarek Anser-Siarki Tarnobrzeg. Kolejną już zawodniczką, która doznała kontuzji jest Paulina Dziobak. Trener Dróbkowski nie będzie mógł skorzystać także z dwóch innych siatkarek.

Podczas treningu Paulina zerwała wiązadła i najprawdopodobniej ten sezon jest już dla tej zawodniczki stracony. Nie wiadomo, czy w ogóle wróci do wyczynowego uprawiania sportu. W minionym roku także miała długą przerwę w grze, spowodowaną kontuzją.

Ale dramat Pauliny to nie jedyne zmartwienie trenera Andrzeja Dróbkowskiego przed sobotnim meczem z Maratonem Krzeszowice. Wiadomo już, że nie zagra w nim czołowa zawodniczka tarnobrzeskiej drużyny, Jolanta Sokalska, która jest już co prawda po operacji kręgosłupa, ale wygląda na to, że okres rekonwalescencji potrwa dłużej niż się to pierwotnie wydawało i Joli zabraknie najprawdopodobniej także w następnych spotkaniach.Nie wiadomo też czy w sobotnim spotkaniu szkoleniowiec Anser-Siarki będzie miał do dyspozycji Irenę Matejek, która musiała wyjechać na zaliczeniowy obóz narciarski, organizowany przez uczelnię. Kłopotów jest więc sporo.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved