Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Łódzkie derby

II liga: Łódzkie derby

W sobotę, o godz.16 dojdzie do łódzkich derbów w II-lidze kobiet między broniącą się przed spadkiem drużyną Startu i zajmującym 3. miejsce w tabeli zespołem ŁKS.

Krzysztof Świątczak, trener Startu: – Przystąpimy do tego pojedynku osłabieni brakiem Joanny Walczak, która doznała kontuzji w ostatnim meczu ligowym. Teoretycznym faworytem jest ŁKS, ale derby rządzą się własnymi prawami. Postaramy się sprawić niespodziankę.

Krzysztof Świta, trener ŁKS: – Nie możemy sobie pozwolić na porażkę, ponieważ chcemy zachować miejsce w pierwszej czwórce, aby po zakończeniu drugiej rundy zasadniczej podjąć walkę w play-off o finał, gdzie toczyć się będą boje o awans do I ligi.Samodzielny lider tabeli II ligi Jedynka Aleksandrów gra w sobotę w Warszawie z AZS AWF. – Chcąc utrzymać pozycję przodownika mistrzostw, musimy mecz w stolicy rozstrzygnąć na swoją korzyść – twierdzi trener Jedynki Paweł Mikołajczyk. – Spotkanie w Warszawie będzie dla nas generalną próbą przed spotkaniem z Legionovią Legionowo, które odbędzie się 14 stycznia, o godz. 18, w Aleksandrowie. Mam nadzieję, że w obu tych, tak bardzo ważnych dla nas, meczach wystąpimy w najsilniejszym składzie.

źródło: Express Ilustrowany, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved